Akaryakıt

FTZ Grup, Ankara ve İstanbul’un merkezi yerlerinde bulunan Akaryakıt LPG istasyonları vasıtasıyla, nihai tüketicilerine 1984 yılından bu yana hizmet vermektedir. İstasyonlarında kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan FTZ Grup, bu nedenle yıldan yıla artan bir müşteri portföyüne de sahiptir.

Ankara ve İstanbul illerimizde, akaryakıt istasyonları bulunan FTZ Grup’un işletmekte olduğu istasyonlar;

1984 yılından bu yana FTZ Grup tarafından işletilmekte olan Oran Shell Akaryakıt İstasyonu; konumu, satış hacmi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye’nin sayılı istasyonları arasındadır.

2015 yılına kadar FTZ Grup tarafından işletilen Keçiören Shell Akaryakıt İstasyonu, 2015 yılından itibaren Shell & Turcas Petrol AŞ tarafından işletilmektedir. Satış hacmiyle, Türkiye’nin sayılı istasyonları arasındadır.

2015 yılına kadar FTZ Grup tarafından işletilen Keklikpınarı Shell Akaryakıt İstasyonu, 2015 yılından itibaren Shell & Turcas Petrol AŞ tarafından işletilmektedir. İstasyon, aynı zamanda, Shell & Turcas Petrol AŞ Ankara Bölge Müdürlüğü olarak kullanılmaktadır.

İstanbul-Cevizlibağ’da bulunan Cevizlibağ Shell Akaryakıt İstasyonu, 2019 yılına kadar FTZ Grup tarafından işletilmiş olup, 2019 yılından itibaren Shell & Turcas Petrol AŞ tarafından işletilmektedir. Tesis içerisinde ayrıca FTZ Grup tarafından işletilmekte olan yetkili Honda Bayii satış-servis istasyonu bulunmaktadır.